rozwój

Dobry pomysł na szkolenie

szkolenie
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że zdaje nam się, że ludzie, których zatrudniliśmy nie chcą nas słuchać, że robią wszystko jakby z łaski. Kiedy tymczasem my, jako ich pracodawcy, nie całkiem potrafimy do nich dotrzeć. Trzeba zrozumieć, że pieniądze to nie wszystko. Dlatego dobrze wybrać się na szkolenia miękkie. Takie szkolenia na pewno nas pozytywnie zaskoczą, ale po kolei, o co dokładnie chodzi w tego typu szkoleniach. Otóż szkolenia miękkie mają pokazać, jak funkcjonować z pracownikami, by Ci chcieli pracować, żeby wypełniali swe obowiązki na najwyższym poziomie. Należy nauczyć się właściwego komunikowania się.

Plusy uczęszczania do szkoły dialogu kultur?

Szkoła
Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzice niejednokrotnie myślą, do jakiej szkoły zapisać swoją latorośl. Wartą rozpatrzenia możliwością są szkoły dialogu kultur. Dlaczego?

Jeżeli szkoły wyższe to tylko studia informatyczne

Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Szkolnictwo wyższe w Polsce z roku na rok rozbudowuje swoją ofertę, modyfikując szkoły wyższe i ich programy kształcenia zgodnie z duchem czasu. Biorąc pod uwagę studia informatyka jako kierunek cieszy się niemałym zainteresowaniem przyszłych studentów oraz studentek.

Poznaj najskuteczniejsze metody nauki angielskiego

nauka angielskiego
Autor: World Literature Today
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o to, co dać może nam obecnie nauka języka angielskiego, do szczególnie ważnych spraw nie zalicza się tylko opcja nieskrępowanego formułowania swych myśli i poglądów w obcym języku. Język angielski stał się już jakiś czas temu językiem internacjonalnym, dlatego ogromne znaczenie ma to, by umieć się w tym języku komunikować. Znaczna przydatność w pracy na różnych stanowiskach, w rozmaitych branżach, została zauważona już przez wielu.